Studio Iwet

BooksyLPLogoPNG

henna rzęs

Piękne rzęsy są bardzo ważnym atrybutem kobiecości. Upiększanie rzęs jest ozdobą oczu i z nimi powinno się komponować. Henna rzęs charakteryzuje się przede wszystkim naturalnym wyglądem i dużą trwałością podczas użytkowania.

Trwały efekt pięknych rzęs

Henna stosowana jest przez kobiety już od czasów starożytnych. Jest ona barwnikiem pochodzenia naturalnego. Produkuje się ją z liści i pędów lawsonii bezbronnej. Jej największą zaletą jest trwałość i naturalny wygląd makijażu. Po podkreśleniu swoich rzęs henną, możesz z powodzeniem zażywać kąpieli, zmoknąć podczas nieoczekiwanego deszczu, a nawet płakać ile zapragniesz… a henna i tak nie będzie Ci spływać po policzkach jak tradycyjne tusze do rzęs.

Jak często wykonywać hennę rzęs?

Hennę rzęs wykonujemy rzadziej niż hennę brwi. Najczęściej zaleca się przeprowadzić zabieg raz w miesiącu. Jest to więc spora oszczędność czasu dla kobiet, które każdego dnia spiesząc się do pracy, nakładają pośpiesznie na swoje rzęsy tusz. Henna jest barwnikiem naturalnym, która rozwiązuje ten problem na dłużej. Jeśli malowanie rzęs zajmuje Tobie tylko kwadrans dziennie, to mając hennę oszczędzasz ponad 7 godzin miesięcznie… i sporo nerwów każdego dnia gdy spieszysz się do pracy.

Henna rzęs – kolory

Henna występuje najczęściej w różnych odcieniach brązu. Do najczęściej stosowanych zaliczyć można kolory kasztanowy, jasnobrązowy, orzechowy, czerwony, rudy, mahoniowy, ciemnobrązowy i co najważniejsze: czarny. Myślę, że dla każdej klientki Studia Iwet znajdzie się odpowiedni odcień henny dla podkreślenia urody jej naturalnych rzęs.