Studio Iwet

BooksyLPLogoPNG

laminacja rzęs i brwi

Żelowanie naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę Twoich paznokci. Polimerowa warstwa po utwardzeniu w świetle ultrafioletowym tworzy wraz z naturalną płytką paznokcia jednolitą i masywną strukturę. Warstwa taka skutecznie chroni paznokcie przed wilgocią oraz różnego rodzaju środkami chemicznymi.

Henna i laminacja rzęs

Henna, czyli zabieg farbowania rzęs, jest polecany przede wszystkim kobietom, które mają cienkie, jasne, krótkie i osłabione włoski. Preparat jest w stu procentach naturalny, pozyskiwany z rośliny zwanej lawsonią. Uzyskany efekt jest bardzo subtelny, włoski są delikatnie przyciemnione, a finalnie jesteśmy w stanie uzyskać efekt głębokiego i wyrazistego spojrzenia.

Lifting rzęs jest to zabieg polegający na uniesieniu i stałym podkręceniu. Laminacja natomiast, to keratynowy lifting, który dodatkowo odżywia i pogrubia. Dzięki specjalnym, odżywczym preparatom włoski pozostają wzmocnione, a efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Henna pudrowa brwi

To nowoczesna wersja tradycyjnej henny żelowej. Bazuje ona wyłącznie na naturalnych składnikach jak wyciąg z liści lawsonii, witaminy czy minerały. W przeciwieństwie do jej poprzednika nie dodajemy tutaj wody utlenionej ani aktywatora. Włoski stają się mocniejsze, odżywione, a farbowanie jest w stu procentach bezpieczne. Efekty utrzymują się dużo dłużej niż tradycyjna henna- skóra pozostaje zabarwiona na około 2 tygodnie, natomiast same włoski, na okres około 5- 6 tygodni.

Na czym polega?

  1. Wykonanie geometrii brwi, dzięki której wyrysujemy symetryczny kształt o idealnej długości, szerokości i rozstawieniu.
  2. Wyregulowanie za pomocą pęsety lub wosku.
  3. Wykonanie henny pudrowej poprzez nałożenie odpowiedniego preparatu.

 

Jest to zabieg absolutnie dla każdego, kto w bezpieczny sposób pragnie uzyskać niepowtarzalny, dopasowany do kształtu twarzy i preferencji efekt.

Laminacja brwi

Jest to zabieg polegający na trwałym ułożeniu włosa w odpowiednim kształcie i odpowiedniej pozycji. Dedykowany głównie osobom, które posiadają ciężki do ułożenia, niesforny, czasami nawet gruby włos. Brwi będą wyglądały na bardziej lśniące i gęstsze, a wykonanie makijażu w domu stanie się dużo prostsze, lub zupełnie zbędne. Dodatkowym atutem będzie odżywienie i całkowita ich regeneracja.