Studio Iwet

BooksyLPLogoPNG

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polega on na wprowadzeniu niewielkiej ilości substancji aktywnych, za pomocą iniekcji w warstwę śródskórną. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą ogólnej poprawy metabolizmu komórek przy jednoczesnej redukcji wiotkości skóry. Dzięki mezoterapii cera staje się wyraźnie rozświetlona, sprężysta, odmłodzona i powraca do naturalnego kolorytu. Znikają obrzęki i tworzące się wokół oczu zasinienia.

Dla kogo?

Zabieg stosowany jest w celu poprawy napięcia w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, kolan czy dłoni. Prowadzi do całkowitej rewitalizacji i odmłodzenia skóry, a także przyspiesza proces gojenia się i niweluje zmarszczki. Wykorzystywane w nim preparaty wyróżniają się silnie skoncentrowaną zawartością intensywnie oddziałujących na skórę składników. Najczęściej wykorzystuje się tutaj m.in. kwas hialuronowy, kolagen, lipidy, witaminy i białka.

Zastrzyk witalności dla włosów

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych dla skóry głowy. W widoczny sposób pobudza wzrost włosów, jednocześnie hamując ich wypadanie, odbudowuje i regeneruje, wzmacniając ich strukturę wewnętrzną. Zabieg polega na iniekcji substancji odżywczych, dobranych indywidualnie pod kątem problemu. Pobudza syntezę kolagenu, wnikając bezpośrednio do głębokich warstw skóry, a co za tym idzie, poprawia mikrokrążenie, nawilża i odżywia.

redukcja cellulitu

Mezoterapia może być również stosowana w przypadku występowania cellulitu, na każdym jego etapie, w miejscach takich jak uda, pośladki, biodra czy brzuch. Niezależnie od skali problemu, można liczyć na znaczną poprawę budowy wewnętrznej tkanki tłuszczowej, wygładzenie powierzchni skory i poprawę jej naturalnego metabolizmu.